Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Školy a Kolektivy > Zábavní park Belantis

Zábavný park Belantis; cena za osobu

Zábavný park Belantis; cena za osobu
Zábavný park Belantis; cena za osobu
Č. zájezduTermíndosp.os.dítě do 18-ti letRezervovat
90316celoročně1490,-1290,-

 

ZÁBAVNÝ PARK BELANTIS

 

1-denní zájezd

 

zábavný park Belantis dvojkolkyOsm světů od středověku po antiku. Nespočet zábavy na vodě, na souši i ve vzduchu pro celou rodinu. Právě to v sobě skrývá největší zábavní park východního Německa - Belantis, který leží cca 10 km od Lipska. V osmi různých světech je skryto více jak 60 atrakcí, které zaručují skvělou zábavu po celý den. Projeďte se na horské dráze HURACAN, získejte řidičské oprávnění na dvojkolky Segway, zvlétněte do oblak a pokochejte se krásami parku z ptačí perspektivy, nechte se pokřtít kapitánem Blackem, naučte se něco od starých, dobrých Apačů a užijte si divokou jízdu skrz největší pyramidu v Evropě. To vše a ještě mnohem více je na Vás připraveno v zábavném parku, který leží jen pár kilometrů za hranicemi.

 

Dominantou celého parku je ZÁMEK BELANTIS, který otevírá bránu do světa zážitků. U zámku můžete vyzkoušet dvojkolky Segway a získat na ně vlastní řidičský průkaz, navštívit dětský jarmark a vychutnat si řetězový parní kolotoč či dětskou železnici a změřit své znalosti v "chytré třídě".

 

Ve druhém světě, ÚDOLÍ FARAONŮ na Vás čeká 38 metrů vysoká pyramida, která v sobě skrývá prudkou jízdu na divoké Belantis sloup Bohyně Athényvodě zvanou Faraonovo prokletí. Připraven je také závod pouštní rallye na dvou a čtyřech kolech, jízda šlapacím autem i dětským bagrem po poušti, či budování pyramidy z pouštního písku.

 

ŘECKÁ PLÁŽ BOHŮ slibuje Ikarův let lanovkou z Řecka až do Itálie, vyhlídku ze sloupu bohyně Athény, na kterou se musíte vytáhnout vlastní silou, Poseidonovu flotilu, kde se pokusíme přemoci boha moří a světově jedinečnou atrakci "božský let", na které si každý účastník sám, pomocí křídel, řídí svůj let - zda se pokusí o divoké letecké manévry nebo se jen bude kochat výhledem na celý park.

 

ZEMĚ HRABAT je pomyslným mezníkem mezi antikou a středověkem. Na zádech draka se necháme vynést do výšky a prožijeme dračí let, nad Belantisem, spoustu zábavy poskytnou čtyři ledovcové skluzavky, užijeme si jízdu na viklajících kolech Tour de France a stříbrnou minci si můžete na památku odnést jako odměnu za rýžování zlata.

 

Na OSTROVĚ RYTÍŘŮ nalezneme magickou show v hladomorně Belantis Pobřeží objevitelůhrůzy, kde se vydáme ve stopách Merlina a velké bludiště Avalonu plné probíhání a schovávání. Fantastický svět Robina Hooda nám přiblíží dobrodružné hřiště Robinova skrýš, které je zárukou zábavy při šplhání. Čeká na nás i unikátní horská dráha zvaná dračí  jízda, kdy rychlostí 70 km/h projedeme kolem hradního cimbuří a jízdu ukončíme ve chřtánu draka.

 

Španělské POBŘEŽÍ OBJEVITELŮ v sobě skrývá jedinečnou atrakci v celé Evropě a to pirátský křest kapitána Blacka, neboli volný pád z 13 metrů vysokého lodního stěžně. Kryštof Kolumbus pozve otrlé námořníky na plavbu legedární lodí Santa Maria po vysokých vlnách. Menší námořníky potěší "šplouchající lodě", jejiž pádla vezmou do rukou a brázdí hladinu křížem krážem.

 

V PRÉRII INDIÁNŮ nás vítají apačové mohutným "hough". Kdo přichází v míru, dozví se na stezce odvahy mnohé o stopování, krocení koní a maskování, může se projet Indiánskou kanoi a prozkoumat cizí pobřeží. V údolí zvířat se seznámí se světem domácích zvířátek a mohou nakrmit kozy, vietnamská prasátka i králíky.Belantis Prérie Indiánů Kdo je na válečné stezce, měl by se mít na pozoru před kyvadlem - pomstou Belantis, které se otáčí kolem vlastní osy a mučednickým kůlem.

 

Posledním světem je ŘÍŠE SLUNEČNÝCH CHRÁMŮ s mega-horskou dráhou Huracan, která patří k nejstrmějším na světě a je nejtvrdší horskou dráhou Německa. Během 90 sekund vyzkoušíte ultimativní dávku adrenalinu a zároveň překonáte zemskou tíž.

 

Celý areál je protkán restauracemi, občerstvením a kavárnami ve stylu daného světa - můžete si pochutnat na středozemní kuchyni, na palačinkách, ochutnat mega klobásu, posedět v zámecké kavárně s panoramatickou terasou či v pivní zahrádce. Prodej různých suvenýrů je i tady samozřejmostí.

 

Cena zahrnuje

dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce

 

Cena nezahrnuje

vstupné do zábavného parku, cestovní připojištění do zahraničí (54 Kč/os./den)

 

Orientační ceny vstupného

dospělá osoba  36,90€

dítě 5 - 10 let  31,90€

Dítě 0 , 4 roky  Zdarma

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon