Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2019 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2019.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Pobytové zájezdy > Chorvatsko

 

Nabízená Chorvatská letoviska

 

Poreč

Vrsar

Ostrov Rab

Mali Lošinj

Biograd na Moru

Ostrov Murter

Šibenik

Primošten

Baška Voda

Podgora

Živogošče

Poloostrov Pelješac - Orebič

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dovolená Chorvatsko 2018Chorvatsko je evropský stát, který se nachází na pomezí střední a jižní Evropy; jde o jeden ze států bývalé Jugoslávie. Chorvatsko můžeme rozdělit na oblasti Istrie, Kvarner, Dalmácie a Dubrovnický region. Dalmácie se rozpíná na velké části pobřeží Chorvatska, a proto dál dělíme na severní, střední a jižní Dalmácii.

Chorvatské pobřeží nabízí krásné destinace pro dovolenou, typické pro svoje krásné a čisté moře. Naleznete místa pro mladé, kteří hledají zábavu a noční život, ale i letoviska vhodná pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

V Chorvatsku naleznete širokou škálu ubytování od kempových pobytů ve stnech, karavanech či bungalovech, přes apartmány pro hotely těch nejluxusnějších kategorií.

 

 

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Chorvatska? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872, na info@ckkalla.cz  a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon