Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2019 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2019.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Pobytové zájezdy > Itálie

 

Nabízená Italská letoviska

 

Lago di Garda

Caorle

Cavallino

Emilia Romagna

Martinsicuro

Tortoreto Lido

Giulianova Lido

Ostrov Elba

Poloostrov Gargáno

 

 

 

 

 

 

Dovolená Itálie 2018

Itálie je země plná temperamentních obyvatel, země obklopená klídným mořem jež přináší lehký vánek, země která patří k nejnavštěvovanějším na světě a nabízí prostor pro nepřeberné množství aktivit a výletů za historií. Při vyslovení Itálie se Vám určitě vybavý nekonečné rozpálené písčité pláže, třipytivé šplouchající moře, historická města, svět módy, ale i italská kuchyně, která vyniká svou lehkostí, pestrostí, čerstvostí i jednoduchostí. Kdo by odolal nápaditým úpravám těstovin, originálním salátům, světoznámé pizze, vínu, sýrům nebo bezkonkurenční zmrzlině? Itálie je zemí zvláštní a výjimečnou, zemí, která má své kouzlo, a proto neotálejte a pojeďte si s námi tuto zemi vychutnat.

 

 

 

 

Nevybrali jste si z naší nabídky, nebo máte zájem o jinou destinaci Itálie? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872, na info@ckkalla.cz  a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon