Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2022.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Školy a Kolektivy > Paříž a zámek Versailles

Poznávací zájezd Paříž a Versailles; cena za os./pobyt

Poznávací zájezd Paříž a Versailles; cena za os./pobyt
Poznávací zájezd Paříž a Versailles; cena za os./pobyt
Č. zájezduTermíndosp.os.dítě do 12-ti letRezervovat
91416celoročně5300,-5300,-

 

KOUZELNÁ PAŘÍŽ A ROMANTICKÝ ZÁMEK VERSAILES

5-denní poznávací zájezd

 

Navštivte s námi město umění, kultury, pestrého života a také město zamilovaných, módy a elegance. Pojeďte do Paříže, která Vás okouzlí svoji svěžestí i nostalgií.katedrála Notre Dame, Paříž

 

Program zájezdu

1.den - odjezd z ČR v odpoledních hodinách, noční přejezd Německem.

2.den - ranní příjezd do Paříže, hlavního města Francie, kdenás bude čekat celodenní prohlídka města s průvodcem. Nejprve se podíváme na ostrov La Cité, na kterém se nachází gotická katedrála Notre dame a Justiční palác s kaplí Sainte Chapelle. Dále se vydáme k Pařížské radnici, kulturnímu centrtu Pompidou, obchodnímu centru Forum des Halles, Pařížskému  muzeu umění Louvre, královskému paláci a administrativní čtvrti Madeleine. V případě zájmu lze do programu zařadit návštěvu největšího veřejného pařížského parku. Lucemburské zahrady a historické Latinské čtvrti. Přejezd na ubytování.

3.den - první část dne bude věnována prohlídce zámku Versailles, ležícího asi 20 km od Paříže. Zámek vystavěný v Eifelova věž, Francie17.století byl hlavním sídlem královského dvora a vlády Francie. Zámek je považován za symbol francouzské renesance a královské moci. Byl také sídlem krále Ludvíka XIV.  V druhé části dne se přesuneme zpět do Paříže a navštívíme moderní obchodní čtvrť La Defénse. Večer navštívíme městskou čtvrť Montmartre, ve které se nachází světoznámý francouzský kabaret Moulin Rouge a bazilika Sacré-Coeur. Přejezd na ubytování.

4.den - poslední den pobytu v paříži bude věnován prohlídce pamětihodností. Navštívíme Invalidovnu. Tak je nazýván komplex Paříž Vítězný obloukbudov muzeí, pamětihodností a místo, kde se nachází kaple, ve které bylo pohřbeno několik největších válečných hrdinů Francie - například Napoleon I. Nesmíme zapomenout na dominntu Paříže a symbol celé Francie - Eifelovu věž. Z jejího vrcholu se nám naskytne nejimpozantnější pohled na město a také na park Martovo pole, nacházející se přímo před věží. Navštívíme také náměstí place du Trocadero, na kterém se nachází budova Palace de Chaillot s mnoha muzei. prohlídku Francie zakončíme v ulici Champs Elysées, na jejimž konci se nachází Vítězný oblouk, který nechal postavit Napoleon Bonaparte. V ulici Champs Elysées najdeme i mnoho kaváren a luxusních obchůdků, jejiž návštěva bude příjemnou tečkou za naším pobytem.

5.den - v dopoledních hodinách návrat do ČR.

 

Cena zahrnuje

dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, 2x ubytování v hotelu typu F1 se snídaní (2 a 3-lůžkové pokoje), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

cestovní připojištění (45Kč/os./den), případné vstupy.

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon