Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2019 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2019.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Pobytové zájezdy > Španělsko > Roca Grossa - stany

 

CAMPING ROCA GROSSA

Španělsko - Callela

 

Dovolená Calella 2017Camping Roca Grossa se nachází asi jeden kilometr od oblíbeného letoviska Callela. Dovolená ve Španělsku v tomto letovisku láká návštěvníky díky písčitým plážím, lemovanými rozeklanými skalami. Menší pláže jsou vyhrazené pro vyznavače nudismu. Kemp nabízí krásné zázemí s bazénem, dětským brouzdalištěm, prolézačkami, tenisovými kurty a dalšími sportovištěmi. Přivítá Vás česky mluvící a vždy usměvavý personál, který je Vám po celou dobu pobytu k dispozici.

V campingu Roca Grossa je nutné dodržovat noční klid v hodinách od 24.00 do 8.00. (zavírací doba české hospůdky je ve 23.30 hod.) Po 24. hodině lze pokračovat v zábavě veubytování Calella 2017 městečku Calella nebo na přilehlé pláži. Nedodržení nočního klidu může mít za následek vyhoštění nepřizpůsobivých klientů španělskými majiteli campingu.

 

Vybavení a služby

Bazén, dva tenisové kurty (pro klienty zdarma), sportoviště na fotbal, odbíjenou a petanque, dětský koutek, kvalitní sociální zařízení, španělská campingová restaurace, malý supermarket, možnost využití sejfu v campingové recepci zdarma, půjčováníLetní dovolená Španělsko 2017 sportovních potřeb: slunečníky, tenisové rakety, pinpongový set, petangue, míč na kopanou.

 

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve 2  a 4 lůžkových stanech. Stanové ložnice jsou vybaveny matracemi. Je nutné si s sebou vzít z hygienických důvodů vlastní prostěradlo a spací pytel nebo přikrývku a polštářek. Ve vybavení stanu je: plastový nábytek, základní jídelní souprava (talíře, misky na polévku, hrníčky), závěsný kapsář na uložení drobných věcí. Vždy pro několik stanů je k dispozici společná lednice a varná konvice, možnost dobíjení baterií - mobily, kamery, fotoaparáty.

 

Stravování

Česká polopenze (+ v poledne svačinová polévka). V campingu je možné zakoupit za české Kč točené pivo, nealkoholické nápoje, drobné občerstvení, nanuky.

 

Vzdálenosti

Moře 300 metrů. Centrum cca 1 km.

 

Nabídka fakultativních výletů

Barcelona, Vodní parky - Marineland, Waterworld, Isla Fantasia, Andorra (je potřeba mít cestovní pas, OP nestačí), Montserrat, Svět Salvatora Daliho a další dle nabídky na místě. Objednávky a platba u delegáta na místě.

 

Doprava

Autobusem. Oodjezdová místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň, další info v CK.

Vlastní doprava

 

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí, 7x českou polopenzi, autobusovou dopravu, služby delegáta, zákonné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění (lze sjednat v CK), příplatek 500,- Kč /týden za neobsazené lůžko ve stanu (Nutno zaplatit v případě, že není stan plně obsazen, cizí osoby do stanů nedoplňujeme), pobytovou taxu: 3,5 EUR/osoba/za celý pobyt - os. nad 16 let - platí se na místě po příjezdu.

 

Nezapomeňte s sebou

příbory (nejsou ve výbavě stanu), baterku, potřeby na mytí jídelního nádobí, doporučujeme - malý zámeček na stan.

 

Zájezd ve spolupráci s CK Ideatour- všeobecné podmínky v pdf zde.

 

Pro více informací nás kontaktujte na tet. 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz. Rádi Vás obsloužíme.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon