Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 876

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: wellness zájezdy na Slovensko a Maďarsko,podzimní turistiku  v Rakouských Alpách 2021.Lanovky v ceně zájezdu.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Poznávací zájezdy

 

Nabídku zájezdu HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO pro individuální klienty naleznete zde

 

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO

1-denní poznávací zájezd


Orlí hnízdo Německo

Pojeďte se  s námi podívat do míst, kde bylo rozhodnuto o zahájení II. světové války.

Speciálními autobusy a výtahem se dostaneme na Kehlsteinhaus, neboli Orlí hnízdo. Tato budova byla vysbudována u příležitosti Hitlerových padesátých narozenin. Sloužila jako horské útočiště A. Hitlera a jeho nejbližších spolupracováníků a bylo zde rozhodnuto o zaháhjení II. světové války Z hory Kehlstein se nám naskytne velkolepý rozhled ve výšce 1.834 m.n.m. Dnes toto místo považují Němci za pietní.

Po návratu zpět do městečka přejedeme k jezeru Königssee s kostelem sv. Bartoloměje. Toto horské jezero je unikátní v kteroukoli roční dobu a je známé také svým zeleným zbarvením vody, které vzniká odrazem od okolních hor. jezero Königssee, NěmeckoZa příznivého počasí je návštěvu možné spojit s projížďkou na lodičkách, které nás dovezou ke kostelíku sv. Bartoloměje. Tento kostelík je dominantní svými červenými věžičkami cibulového tvaru. Na závěr možnost návštěvy solného dolu či termálních lázní Watzmann therme.  První zmínky o solném dole v Berchtesgadenu pocházejí již z 12. století.Od počátku 19. století byla slaná voda z tohoto dolu přiváděna potrubím do 29 km vzdálených termálních lázní. Dnes tuto slanou vodu využívají také v termálních lázních Watzmann therme

 

solný důl BerchtesgadenOrientační program zájezdu

odjezd z Litomyšle okolo 1 hodiny ranní. V dopoledních hodinách výjezd speciálními autobusy na Orlí Hnízdo, poté přejezd k jezeru Königssee a projížďka po jezeře. V odpoledních hodinách návštěva solného dolu nebo termálních lázní. Návrat do ČR do 24 hodiny.

 

Vstupné - orientační ceník - skupina nad 20 osob

Orlí hnízdo - 16€/os.

Solný důl - 14,50€/os.

Termální lázně - 9,70 €/os. vstup na 2 hodiny

jezero Königssee - projížďka - 12,50€/os.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

cestovní připojištění (lze sjednat v CK za 24 Kč/os./den), vstupné cca 45 €/os.

 

Program zájezdu lze individuálně upravit dle Vašich požadavků a přání.

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podminky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a blízkého okolí do 50 kilometrů. Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů a pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 876 nebo na info@ckkalla.cz

Zájezd je pro Vás již v lástiku až 22%

 

Adventní Budapešť

1-denní zájezd

 

Adventní Budapešť 2017Navštivte s námi honosnou Budapešť, která již po staletí střeží břehy majestátního Dunaje. Uvidíte historické zajímavosti města, jako jsou Budínský hrad, Rybářská bašta, Chrám sv. Matyáše či Královský palác. Projdete se středověkými uličkami a navštívíte proslulou Městskou tržnici. Vánoční  atmosféru dokreslí vyhlášené Adventní trhy s typickými maďarskými specialitami, řemeslnými výrobky a vánočními laskominami.

 

Orientační program zájezdu

Zájezd Maďarsko - Budapešť 2017odjezd z Litomyšle okolo 5 hodiny ranní. V dopoledních hodinách příjezd do Budapešti. Prohlídka města s průvodcem a návštěva adventních trhů. Návrat do Litomyšle okolo 23 hodiny (rozvoz dle nástupních míst).

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

případné vstupné, cestovní připojištění (lze zajistit v CK za 24 Kč/os/den)

 

Nástupní místa

trasa A + svozové trasy - více zde

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

VÍDEŇ NEJEN V ADVENTU

 

1-dení poznávací zájezd

 

Stephansdom, VídeňHlavní město Rakouska, statutární město a zároveň jedna ze spolkových zemí. To vše je Vídeň. Leží na řece Dunaj, je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Mezi Vídeňské památky patří Vídeňská státní opera, divadlo Burgtheater, náměstí Marie Terezie s uměleckohistorickým muzeem. Nesmíme zapomenout také na císařský palác Hofburg, gotický Svatoštěpánský dóm, Radnici, či zámek Schönbrunn. Mezi další zajímavá místa Vídně patří Hunderwasserhaus, teplárna ve Spittelau, hotel Sacher a samozřejmě Prater. S Vídní je také neodmyslitelně spojena oblíbená pochoutka Sacher dort.

 

adventní zájezd Vídeň

Program zájezdu

Okolo 5 hodiny ranní odjezd do Rakouska. V dopoledních hodinách příjezd do Vídně, hlavního města Rakouska, kde proběhne prohlídka centra města s průvodcem.

Při prohlídce spatříme mnoho kulturně-historických památek, jako např.: náměstí  Marie Terezie, vídeňská muzea, hrad Hofburgči katedrálu sv. Štěpána - Stephansdom. V době adventu nás budou po Vídni doprovázet všudypřítomné adventní trhy. Zájezd lze zpestřit návštěvou zámku Schönbrunn nacházející se na okraji Vídně, kde je možné uskutečnit prohlídku zámku.

Návrat do ČR v nočních hodinách.

 

Program lze obohatit návštěvou zámku Schönbrunn a jeho přilehlých zahrad, atrakcí v zábavním parku Práter či zoologické zahrady.

Pozn.: pro přesun z parkoviště do centra Vídně může být použito metro. Jízdenku si platí každý účastník individuálně.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

pojištění do zahraničí (lze zajistit v CK za 24 Kč/os./den), případné vstupné

 

Program zájezdu lze individuálně upravit dle vašich požadavků!!!

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Cena zájezdu je kalkulována pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a okolí do 50 kilometrů. Pro menší počet klientů nebo pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena stanovena individuálně po domluvě v CK. Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

 

 

ADVENTNÍ VÍDEŇ

 

  • 1-denní zájezd
  • Historické centrum Vídně a zámek Schönbrunn
  • Předvánoční adventní trhy

Adventní Vídeň 2017

Nejkrásnější období pro návštěvu Vídně je právě období adventu. Vánočně vyzdobené ulice a náměstí se zaplní stánky a provodní punčem a cukrovím. Vydejte se s námi nasát v době předvánoční tuto jedinečnou atmosféru.

Rakouské Versailles - tak je nazývána bývalá letní rezidence císařské rodiny, zámek Schönbrunn, který patří k nejkrásnějším barokním areálům v Evropě. V dopoledních hodinách navštívíme zámecké zahrady a také vánoční trh na nádvoří zámku plný tradičních ručních řemeslných výrobků, šperků, ozdob, ale také punče či cukroví.

Vánočně naladěným centrum Vídně budete doprovázeni průvodcem, který Vás zavede k Adventní Vídeň autobusem 2017nejznámějším Vídeňským památkám - např.: Vídeňská státní opera, divadlo Burgtheater, budova Státní opery, náměstí Marie Terezie s uměleckohistorickým muzeem, císařský palác Hofburg, gotický Svatoštěpánský dóm, Radnici, budovu parmalemtu. Mezi další zajímavá místa Vídně patří Hunderwasserhaus, teplárna ve Spittelau, hotel Sacher a samozřejmě Prater. Po Vídni doprovázejí návštěvníky všudypřítomné adventní trhy, plné tradičních dekorací, řemeslnických výrobků a originálních dárků. Po setmění se Vídeň rozzáří Vánoční světelnou výzdobou.


Orientační program zájezdu

Program: odjezd z ČR v časných ranních hodinách ( cca ve 4.30 hod.). Příjezd do Vídně cca v 9 hod. ráno k zámku Schönbrunn (letní císařské sídlo Habsburků), před kterým se také konají tradiční vánoční trhy. Možnost prohlídky zámku a zahrad (rezervováno, uveďte prosím v přihlášce zda máte zájem o prohlídku - cena cca 15 €).

V poledne přejezd metrem do centra města, prohlídka jedné z nejkrásnějších adventních metropolí s licencovaným průvodcem. Nejznámější historické památky - hrad Hofburg (někdejší rezidence rakouského císaře), katedrála Stephansdom (jedna z nejvýznamnějších rakouských gotických památek a symbol Vídně), luxusní třída Kärntnerstrasse, Graben, Radnice, před níž se každoročně konají nádherné vánoční trhy - Ježíškovy vánoční trhy.

Individuálně lze navštívit výstavu Claude Moneta či Pietra Brueghela (13 €).

Advent ve Vídni začíná již 6 týdnů před vánoci, lze využít termínu, kdy nejsou davy a již trhy fungují.

Navečer procházka osvětleným městem a návrat do ČR (návrat ve večerních hodinách - ČT cca ve 22 hodin, dále dle trasy).

Program je orientační.

Vánoční trhy Vídeň 2017

 

Pozn.: pro přesun z parkoviště do centra Vídně může být použito metro. Jízdenku si platí každý účastník individuálně.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

případné vstupy, cestovní připojištění (lze uzavřít v CK za 24 Kč/os./den), případný lístek na metro

Orientační výše vstupů dle programu, vstupy závisí na okolnostech vč. počasí. Zákazník nemusí absolvovat vstupy, vybere si dle svého uvážení.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Odjezdová a svozová místa: Vysoké Mýto, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Česká Třebová, Svitavy, Letovice, Brno.

Svozová místa (+200 Kč): Letohrad, Pardubice, Hradec Králové, Holice, Chrudim, Choceň.


Nástupní místa

 

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

 

ADVENTNÍ DRÁŽĎANY A POPELČIN ZÁMEK MORITZBURG

 

  • 1-denní zájezd
  • Návštěva tradičních adventních trhů
  • Prohlídka historického centra a Popelčina zámku

 

Zámek Moritzburg, advent 2017Při našem zájezdu se nejprve podíváme k zámku Moritzburg. Zámek je neodmyslitelně spjatý s filmovou pohádkou Tři oříšky pro Popelku, která každoročně patří k českým Vánocům. Prohlédneme si zámecké zahrady a navštívíme výstavu věnovanou zmiňované pohádce.

Poté se již vypravíme přímo do centra Drážďan, které jsou pro své památky a umělecké sbírky často označovány za "Florencii na Labi".

Z původní rybářské vesnice, sídla kupců a markraběcího sídla se Drážďany vyvinuly do lázeňské a královské rezidence a staly se později zemským hlavním městem Adventní Drážďany a Moritzburg 2017Saska. Nyní tak jsou politickým centrem spolkového státu se sídlem zemské vlády, sněmu i dalších zemských úřadů.

Při prohlídce Drážďan s průvodcem spatříme muzeum výtvarného umění Albertinum, barokní palác Zwinger, Taschenbergpalais, římskokatolický kostel Hofkirche, barokní protestantský kostel čtvercového půdorysu Frauenkirche či Saskou Semperovu státní operu.

Vrcholem adventních Drážďan bude návštěva nejstaršího německého vánočního trhu na Altmarktu s ochutnávkou svařáku, punče, vyhlášené štoly a také s nákupem tradičních řemeslnických výrobků a originálních dárků. Drážďany autobusemPo setmění se celé Drážďany rozsvítí nespočtem Vánočních dekorací.

 

Orientační program zájezdu

odjezd z Litomyšle okolo 4 - 5 hodiny ranní. V dopoledních hodinách příjezd k zámku Moritzburg, prohlídka výstavy a okolí zámku. Okolo poledního přejezd do Drážďan, prohlídka města a návštěva adventních trhů spojených s 22. štolovou slavností na Altmarktu. Návrat do Litomyšle okolo 24 hodiny (rozvoz dle nástupních míst).

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, vstupné na výstavu na zámku Moritzburg, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

ostatní případné vstupné, cestovní připojištění (lze uzavřít v CK za 24 Kč/os/den)

 

Nástupní místa

trasa C + svozové trasy - více zde

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

NABÍDKA POZNÁVACÍCH A WELLNESS ZÁJEZDŮ

 

Adventní Bratislava

Adventní Budapašť

Hitlerovo Orlí hnízdo

Tropical Islands

Míšeňská porcelánka a zámek Moritzburg

Legoland

Muzikály

Poznávací zájezdy po Evropě

Eurovíkendy

 

 

 

 

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Chorvatska? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle.,777 928 872, na info@ckkalla.cz  a my Vám předložíme nabídku dle Vašich požadavků.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon