Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

CA KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2018 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2018.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Poznávací zájezdy > Muzikály

 

MUZIKÁLY V PRAZE

1-denní zájezd na muzikál do Prahy

 

Pro objednání zájezdu nás kontaktujte na níže uvedených tel. číslech.

 

Mýdlový princ - divadlo Broadway

termín: 18.3.2017

cena: 949 Kč (řada 16 - 18)

699 Kč (řada 23 - 24)

muzikál Mýdlový princV příběhu ze zapadlého koutu šumavských hvozdů se můžete těšit na vynikající herecké představitele stejně jako na mimořádné pěvecké výkony zpěváků. Mýdlový princ je muzikálová komedie se silnými lidskými příběhy. Je to muzikál, který Vás může překvapit svou pravdivostí, stejně jako poznáním, že na jevišti možná zahlédnete kousek sama sebe. Nejlepší písničky Václava Neckáře jsou už jen milým bonusem a sladkou smetanou v koktejlu, který jsme pro vás namíchali.

V hlavních rolích: M. Dejdar, R. Kostková, A. Háma, I. Jirešová, D. Ratajský, O. Lounová, J. Nosek, J. Obermaierová, N. Grossová a další

 

Drácula - hudební divadlo Karlín

termín: 10.12.2016

cena: 1.050 Kč (přízemí vlevo - ř.9 - 11 a 13, přízemí vpravo - ř. 1, 3, 4 a 6, 1.balkon ř. 1 - 3)

850 Kč (2. balkon ř. 2 - 3)

hudební muzikál DraculaMuzikál Dracula z autorské dílny Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese měl světovou premiéru v roce 1995 v Pražském Kongresovém centru a téměr okamžitě byl nazván muzikálem století. Po několika úspěšných a neúspěšných znovuuvedení, nastudovali muzikál herci z hudebního divadla Karlín. Muzikál vznikl na námět Strokerova románu Drákula, jejž se však drží jen velmi volně. Odehrává se v 15.století, v devatenáctém stolení a také v neurčité blízké budoucnosti.

V hlavních rolích: D. Hůlka, E. Burešová, I. Hrbáč, R. Genzer, J. Vágner, H. Křížková a další

 

Ples upírů - divadlo Hybernia

termín: 10.12.2016

cena: 970 Kč

muzikál ples upírůSvětově proslulý muzikálový hit vznikl na motivy stejnojmenného filmu Romana Polanského. Původně rakouský muzikál se poprvé hrál ve Vídni v říjnu roku 1997 a získal takovou popularitu, že v roce 1998 vyhrál cenu IMAGE AWARD za nejlepší muzikál. Ples upírů byl uveden mimo jiné na newyorské Broadway, v Berlíně, Tokiu, Varšavě, Hamburku, Antverpách, Budapešti, Paříži a v dalších metropolích.
Romantický příběh lásky se odehrává v Transylvánii a nabídne kromě velkolepé scény také dvě desítky tanečníků a pohádkové kostýmy.

V hlavních rolích: M. Vojtko, N. Grossová, P. Vítek, M. Nosková, M. Malá a další

 

Čas růží - divadlo Hybernia

termín: 10.12.2016

cena: 970 Kč

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofi – to je muzikál, který spatří světlo světa na jaře 2017 na scéně Hudebního divadla Karlín.
Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky. Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších písní ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků.

V hlavních rolích: R. Tomeš, M. Procházková, J. Langmajer, A. Gondíková, J. Nosek, V. Beneš a další

 

Ceny muzikálů zahrnují:

autobusovou dopravu, vstupenku na muzíkál, technický doprovod

 

Nástupní místa na uvedené muzikály:

Kostelec nad Orlicí, amberk, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Chrudim nebo Holice, Pardubice, Hradec Králové

 

Ve spolupráci s CK Kalousek - všeobecné podmínky v pdf zde

 

Pro více informací a rezervace nás kontaktujte na tel. číslech 461 618 087, 777 928 872 nebo na e-mail: info@ckkalla.cz. Rádi Vás obsloužíme také v naší kanceláři na Smetanově náměstí 58 v Litomyšli.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

Online katalog zájezdů

Objednání katalogu CK

CZ dárkový kupón

czkupon