Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2019 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2019.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Lyžařské zájezdy > Lyžování Rakousko

 

Lyžování Rakousko

 

Tyrolsko

Salcbursko

Štýrsko

Korutany

Horní Rakousko

Dolní Rakousko

Voralberg

 

 

 

 

 

Lyžování Rakousko 2018Rakousko lze bez nadsázky označit za kolébku alpského lyžování. K dnešnímu dni najdeme v Rakousku na 367 lyžařských středisek, které čítají pes 22 000 km sjezdových tratí, více jak 3 500 lanovek a 8 ledovcových areálů, kde se můžete oddávat zimnímu sportu takřka po celý rok. V celém rakousku se setkáte s rodinnou atmosférou a pohostinností místních obyvatel, kteří Vás přivítají s otevřenou náručí ve svých penzionech, gasthofech a menších rodinných hotelech. V Rakousku najdete mnoho sdružených středisek, které můžete navštívit s jednotnou permanentkou – například Ski amadé či Top Ski Kärnten. Mnoho areálů je dokonale propojených, takže můžete prolyžovat desítky kilometrů tratí s lyžemi na nohou. Rakousko se řadí k zlatému středu upravenosti tratí, nadmořských výšek i cen.

 

Nevybrali jste si z naší nabídky hotelů a penzionu? Nebo máte zájem o jinou destinaci Rakouska? Neváhejte a kontaktujte nás na tel.čísle 777 928 872, na info@ckkalla.cz  a my Vám rádi vypracujeme nabídku dle Vašich požadavků.Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Jednodenní lyžování Lackenhof am Ötscher

Popis
Popis:
Jednodenní lyžování ve středisku Lackenhof am Ötscher
Jednodenní lyžování ve středisku Lackenhof
Doprava autobusem z Brna, Ostravy a dalších měst
19 km upravených sjezdovek různých úrovní
Blízko českých hranic
Sleva na jednodenní skipas
Perfektní lyžování blízko ČR!

Užijte si jednodenní lyžovačku v kouzelném lyžařském středisku Lackenhof nedaleko českých hranic. Můžete se těšit na 19 km upravených sjezdovek a moderní vleky, výborné sněhové podmínky s garancí lyžování od prosince až do března.

Středisko Lackenhof am Ötscher nabízí atraktivní lyžování blízko českých hranic v Dolním Rakousku v nadmořské výšce 812 – 1 426 m n. m. Díky modernímu zasněžování zaručuje vysokou kvalitu sněhu v celém areálu od prosince do března. Lyžaři a snowboardisté mají přístup k celkem 19 km sjezdovkám – 7 km lehkých, 8 km středně těžkých a 4 km těžkých. Lackenhof je ideálním místem především pro rodiny s dětmi, k dispozici je Sunny Kids Park a dětské cvičné vleky. Nadšení budou i fanoušci adrenalinu, připraven je snowpark pro freestyle na lyžích a snowboardu.

Program:


Odhadovaný příjezd do lyžařského střediska v ranních hodinách
Celodenní lyžování ve středisku Lackenhof
Odjezd ze střediska zpět do ČR v cca 17.15 hod.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, technického delegáta

Cena nezahrnuje: skipas, vratnou kauci za skipas 2 €/osoba, cestovní pojištění, případný příplatek za svozová místa 300,-Kč.


Informace o skipasech

Cena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou:

36,50 €/ dosp. os./ jednodenní skipas Lackenhof (původní cena 38,50 €)

32 €/ junior nar. mezi 2000-2003/ jednodenní skipas Lackenhof (původní cena 33,50 €)

21 €/ dítě nar. mezi 2013-2004/ jednodenní skipas Lackenhof (původní cena 22,50 €)


Skipas se platí až na zájezdu v EUR, příslušný obnos si účastníci vezou v hotovosti s sebou a na zájezdu jej předají průvodci CK (delegát nebude mít drobné na vrácení, prosím mějte přichystané částky přesně), který pak zakoupí skipasy pro všechny účastníky společně za naše skupinové smluvní ceny. Cena nezahrnuje vratnou kauci za skipas, částka za kauci se platí u delegáta a po celodenním lyžování si klienti sami vrací skipasy u kasy příslušného střediska. Cena skipasu se může v průběhu sezóny mírně změnit. Skipas musí být předobjednán pro jednotlivé osoby při rezervaci a zapsán v poznámce na smlouvě o zájezdu.

Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob.

Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska.

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám buď nabídneme jiný zájezd nebo vrátíme zpět celou zaplacenou částku za zájezd.


Důležitá upozornění

V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.


Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ


Základní trasa bez doplatku: Brno (3.30 hod.), Pohořelice (3.55 hod.), Znojmo (4.30 hod.)

Svozová trasa s doplatkem 300,- Kč/os.: Ostrava (0.30 hod.), Frýdek-Místek (0.50 hod.), Nový Jičín (1.20 hod.), Hranice (1.50 hod.), Olomouc (2.20 hod.), Prostějov (2.40 hod.), Vyškov (3.00 hod.)


Nástupní místa:

Brno - ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 - 34

Frýdek - Místek - autobusová zastávka u OD Tesco, ul. Příborská - NOVĚ

Hranice - parkoviště u motorestu Sparta, ul. Zborovská (naproti Albertu)

Nový Jičín - čerpací stanice LXM group, ulice Malostranská 594 (autosalon Renault)

Olomouc - staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody (vedle Šantovky)

Ostrava - parkoviště naproti domu kultury Vítkovice, ul. 28 října

Pohořelice - na náměstí u autobusové zastávky

Prostějov - před vlakovým nádražím, stanoviště H

Vyškov - čerpací stanice Mol u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská

Znojmo - Chvalovice 183, parkovitě autobusů před Excalibur city


Důležité informace o zájezdu:
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Všechna nástupní místa po trase do Brna jsou svozová a za příplatek 300 Kč.
Svozová místa s příplatkem platí ve vybraných termínech v zimní sezóně 2018/2019.
V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno.
Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů.
Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
Pro snazší organizaci a úsporu času mějte prosím přesnou částku na skipas.
V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.


MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.


INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.

Zillertalarena - Zell am Ziller - Zellerhof ***

Zillertal Arena - Rakousko

* krátká dojezdová vzdálenost

* ubytování v centru města s možností apres ski

* ubytování u zastávky skibusů, nedaleko skiareálů

* garance sněhu, vysoko položený areál, ledovec v dosahu


Hotel Zellerstuben je v centru rušnějšího městečka Zell am Ziller.

Hotel je vybavený Wifi, výtahem, dětským hracím pokojem, Hili Barem.

Dolní stanice největšího skiareálu údolí Zillertalarena (143 km

skimapa Zillertal Arena 2017

sjezdovek)je 3 minuty skibusem, zastávka skibusu je před domem.

Také skiareály Kaltenbach a Mayrhofen jsou v dosahu autobusu.

Pokoje: 2-4 lůžkové pokoje s příslušenstvím, fénem, sat TV,

telefonem, sejfem, některé s balkonem.

Stravování: snídaně bohatý bufet s nápoji.

Doporučujeme i večeře za zvýhodněnou cenu -

tříchodové menu a salátový bufet.

 

Program:
1.den: Odjezd z ČR v nočních hodinách (Č. Třebová cca ve 22 hodin) směr Praha - Rozvadov - Mnichov - Kaltenbach.

2. den: Ráno příjezd do Zell am Ziller, dle možností převlečení v hotelu a celodenní lyžování, po lyžování ubytování, pro zájemce večeře.
3.den: Snídaně, lyžování dle vlastní volby Zillertalareně, nebo skibusem do jiného areálu, pro zájemce večeře.
4.den: Snídaně, vyklizení pokojů, celodenní lyžování v areálech Zillertalareny, po lyžování převlečení v hotelu, odjezd do ČR.

Návrat v pozdních večerních až nočních hodinách (Praha ve 23 hodin, dále dle trasy).

5. den: příjezd dle trasy, Č. Třebová okolo 2 hodiny ranní.

V případě nedostatku sněhu Vás dovezeme busem CK na ledovec TUX v konci údolí.

 

areál Zillertal Arena, vzdálený cca 5 km Ubytování Zillertal 2017skibusem, se řadí k absolutně nejlepším v celém Rakousku. Světově proslulé jsou i aprés-ski party v Gerlosu.

 

 

Slevy a příplatky:

Sleva na dítě do 7,99 let se dvěma platícími na pokoji - 1300

Sleva na dítě 8 - 11,99 let se dvěma platícími na pokoji - 800.

Cena zahrnuje: 2  noclehy v *** hotelu se snídaní (bohatý bufetový stůl),

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací,
- technický doprovod,
- pojištění CK proti úpadku.

Plánovaný čas odjezdu z České Třebové (další místa dle trasy): 22:00 a čas návratu 2:00.

Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.

 

 

 

  • převýšení 560 - 3.250 m n.m.
  • 489 km 73 km 258 km 158 km
  • 397 km 73 x 64 x 38 x
  • 8x funpark
  • další možnosti střediska: 2x aquapark: Fügenu a Mayrhofen, osvětlené sáňkařské dráhy
  • celková délka běžeckých tratí 353 km

Cena nezahrnuje: skipasy

- pojištění léčebných výloh Allianz na 4 dny (dospělí 182 Kč/pobyt, děti do 15 let 91 Kč/pobyt, senioři nad 70 let 364 Kč/pobyt),
- pobytové taxy (nutné hradit na místě 2 € os./den) .
- jednolůžkový pokoj 700 Kč/ 2 noci, při včasném přihlášení lze doobsadit.
- večeře - 3 chodové menu a salátový bufet - zvýhodněná cena 980 Kč/ 2 večeře.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v anglickém jazyce. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klietům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Nástupní místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady OMV, Praha, Plzeň.

 

Svozy a rozvozy:

+ 200 Kč - Lanškroun, Moravská Třebová, Svitavy, Choceň, Chrudim, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Kostelec nad Orlicí, Týniště n.O., Třebechovice,  Chlumec nad Cidlinou,

+ 300 Kč - Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Polička.

 

Skupiny nad 8 osob bez příplatků.

 

 

Pokyny k autobusové dopravě zde

Pokyny k vlastní dopravě zde

 

Zájezd ve spolupráci s CK Čile - všeobecné podmínky v pdf zde.

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel.  777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

* dětská cena platí pro dítě do 11,99 let při ubytování s 2 plně platícími osobami

 

hotel Sonnenhof***

Rakousko - DACHSTEN WEST - Abtenau - denní přejezd

 

skimapa Dachstein WestLyžařský areál Dachstein West:

- 142 kilometrů upravených sjezdovek pro celou rodinu

- 65 moderních lanovek a vleků

- 6 lyžařských oblastí - vč. lyžařské houpačky Gosau - Annaberg - Russbach, Krippensten...

 

Lyžování Dachstein West jarní prázdninyPoloha

Starší a jednodušší hotel Sonnenhof leží ve slunné a klidné lokalitě 500 m od centra Abtenau, pod masivem Dachsteinu. Má výhodnou polohu pro trávení klidné i aktivní dovolené. Zastávka skibusu 500 m. Skiareál Dachstein West je 10 - 15 min. jízdy busem. V okolí hotelu lze nastoupit přímo na běžecké trasy nebo vyjet skibusem na náhorní plošinu Postalm. Plavecký bazén je v Gosau, lázně v Gollingu, obojí v dosažení skibusem. Možnosti krásných zimních procházek.

 

Ubytování Dachstein West Jarní prázdninyVybavení hotelu

v hotelu je k dispozici za poplatek sauna a solárium, zdarma fitness, herna, restaurace nabízející regionální speciality a slunečná terasa. Od hotelu je překrásný výhed na Dachsteingruppe a Tennengebirge. Wi-fi v lobby, částečně i na pokojích.

 

Pokoje

tradičně zařízené, mají převážně balkóny s nádherným výhledem na hory a jsou vybaveny sprchou/vanou, WC, trezorem, kabelovou TV.

 

Stravování

v ceně je bufetová snídaně, lze dokoupit tříchodové večeře - výběr ze 2 hlavních jídel. Kuchyně je výborná.


Program denní přejezd

1. den: odjezd v ranních až dopoledních hodinách z ČR (ČT cca v 8 hodin, Praha okolo 11. hodiny), příjezd ve večerních hodinách, ubytování, večeře (pro zájemce).

2. - 3. den (*2. - 7. den): po snídani odjezd do lyžařského střediska Dachstein West - Gosau - Rußbach, celodenní lyžování na slavné lyžařské houpačce. Po lyžování odjezd na hotel, večeře (pro zájemce).

Lze zůstat lyžovat i v Abtenau nebo se dopravovat skibusem.

4. den (*8. den): po snídani vyklizení pokojů, odjezd autobusem na celodenní lyžování, po lyžování odjezd zpět do ČR, příjezd do Prahy kolem 23. hodiny).

5. den (*9. den): příjezd do České Třebové okolo 2. hodiny ranní.

Program je orientační.

 

 

Doprava

zajištěna klimatizovanými autobusy s WC, videem a možností nákupu teplých i studených nápojů od řidičů. Svozy na trasu mohou být zajišťovány osobními automobily a mikrobusy.

 

Nástupní místa

Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady OMV, Praha, Tábor, České Budějovice.

Svozy (+ 200 Kč): Lanškroun, Moravská Třebová, Svitavy, Choceň, Chrudim, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Hořice, Česká Skalice, Kostelec nad Orlicí, Týniště n.O., Třebechovice,  Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.

(+300 Kč): Náchod, Nové Město nad Metují, Česká Skalice, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Polička.

Skupiny nad 8 osob bez příplatků.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, ubytování v hotelu se snídaní dle počtu nocí (viz. tabulka), každodenní dopravu k vlekům a zpět dle programu ( nutné použít skibus či dojít pěšky - není zde bus), služby průvodce, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

příplatek za tříchodové večeře 990 Kč/3 večeře, příplatek za jednolůžkový pokoj 600 Kč/2 noci, (při včasném přihlášení lze doobsadit), pojištění léčebných výloh pro lyžaře, skipasy, saunu v hotelu (cca 7 €). Pobytovou taxu (cca 2 €/os./noc) - nutné hradit na místě.

 

Ceny 3 - denních skipasů pro skupiny od 20 osob (orientační):

dospělí - 112 €, mládež - 81 € (nar.2000 - 2002), děti - 45 € (nar.2003 - 2012)

 

 

Vratná kauce na skipas - keycard - 2 €. Dítě narozené po roce 2013 v doprovodu rodičů zdarma.

 

 

Zájezd ve spolupráci s CK Či-Le- všeobecné podmínky v pdf zde.

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel.  777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.


Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon