Zákaznická podpora

Tel. rezervace: 777 928 872

Zákaznická podpora

E-mail: ckkalla@ckkalla.cz

KALLA CZ: levná letní dovolená u moře 2020 se super first minute, pro děti zdarma, dovolená u moře pro seniory. Široká nabídka leteckých zájezdů a luxusních wellness zájezdů 2020.

Zde se nacházíte: CK Kalla  >  Poznávací zájezdy > Hitlerovo orlí hnízdo

Poznávací zájezd Hitlerovo Orlí hnízdo 2019; cena za osobu /pobyt

Poznávací zájezd Hitlerovo Orlí hnízdo 2019; cena za osobu /pobyt
Poznávací zájezd Hitlerovo Orlí hnízdo 2019; cena za osobu /pobyt
Č. zájezduTermíncena dosp.os.Rezervovat
90308 06.6.20201290,-
9220611.7.20201290,-
9130722.8.20201290,-
9070912.9.20201290,-

 

Nabídku zájezdu HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO pro individuální klienty naleznete zde

 

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO

1-denní poznávací zájezd


Orlí hnízdo Německo

Pojeďte se  s námi podívat do míst, kde bylo rozhodnuto o zahájení II. světové války.

Speciálními autobusy a výtahem se dostaneme na Kehlsteinhaus, neboli Orlí hnízdo. Tato budova byla vysbudována u příležitosti Hitlerových padesátých narozenin. Sloužila jako horské útočiště A. Hitlera a jeho nejbližších spolupracováníků a bylo zde rozhodnuto o zaháhjení II. světové války Z hory Kehlstein se nám naskytne velkolepý rozhled ve výšce 1.834 m.n.m. Dnes toto místo považují Němci za pietní.

Po návratu zpět do městečka přejedeme k jezeru Königssee s kostelem sv. Bartoloměje. Toto horské jezero je unikátní v kteroukoli roční dobu a je známé také svým zeleným zbarvením vody, které vzniká odrazem od okolních hor. jezero Königssee, NěmeckoZa příznivého počasí je návštěvu možné spojit s projížďkou na lodičkách, které nás dovezou ke kostelíku sv. Bartoloměje. Tento kostelík je dominantní svými červenými věžičkami cibulového tvaru. Na závěr možnost návštěvy solného dolu či termálních lázní Watzmann therme.  První zmínky o solném dole v Berchtesgadenu pocházejí již z 12. století.Od počátku 19. století byla slaná voda z tohoto dolu přiváděna potrubím do 29 km vzdálených termálních lázní. Dnes tuto slanou vodu využívají také v termálních lázních Watzmann therme

 

solný důl BerchtesgadenOrientační program zájezdu

odjezd z Litomyšle okolo 1 hodiny ranní. V dopoledních hodinách výjezd speciálními autobusy na Orlí Hnízdo, poté přejezd k jezeru Königssee a projížďka po jezeře. V odpoledních hodinách návštěva solného dolu nebo termálních lázní. Návrat do ČR do 24 hodiny.

 

Vstupné - orientační ceník - skupina nad 20 osob

Orlí hnízdo - 16€/os.

Solný důl - 14,50€/os.

Termální lázně - 9,70 €/os. vstup na 2 hodiny

jezero Königssee - projížďka - 12,50€/os.

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

cestovní připojištění (lze sjednat v CK za 24 Kč/os./den), vstupné cca 45 €/os.

 

Program zájezdu lze individuálně upravit dle Vašich požadavků a přání.

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podminky

 

Cena zájezdu je stanovena pro kolektivy o počtu min. 40ti plně platících osob s odjezdem z Litomyšle a blízkého okolí do 50 kilometrů. Každá 21. osoba má zájezd ZDARMA. Pro menší počet klientů a pro kolektivy ze vzdálenějších míst je cena zájezdu stanovena individuálně po domluvě v CK (záleží na počtu ujetých kilometrů). Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz

 

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO

  • 1-denní poznávací zájezd
  • Návštěva Orlího hnízda a solného dolu v Berchtesgadenu
  • projížďka po jezeře Königssee s kostelíčkem sv. Bartoloměje

 

Německo - Orlí hnízdo 2017Pojeďte se s námi podívat do míst, kde bylo rozhodnuto o zahájení II. světové války.

Z městečka Obersalzberg vyjedeme speciálními autobusy pod vrchol hory Kehlstein. Odtud projdeme tunelem k výtahu, který nás dopraví přímo do nitra budovy tzv. Hitlerovy čajovny. Ta byla vysbudována u příležitosti Hitlerových padesátých narozenin. Sloužila jako horské útočiště A. Hitlera a jeho nejbližších spolupracováníků a bylo zde rozhodnuto o zahájení II. světové války. Z hory Kehlstein se nám naskytne velkolepý rozhled na Alpské vrcholky, jezero Königsee a mnoho okolních vesniček.

autobusem Solný důl Berchtesgaden, NěmeckoPo sjezdu horskou silnicí zpět do Obersalzbergu přejedeme K jezerU Königssee. Z přístaviště poplujeme krytou lodičkou ke kostelíku sv. Bartoloměje. Zde vystoupíme, prohlédneme si kostelík a jeho okolí a opět se lodičkou vrátíme zpět do přístaviště.

V závěru výletu přejedeme k solnému dolu v Berchtesgadenu. První zmínky o solném dole pocházejí již z 12. století. Od počátku 19. století byla slaná voda z tohoto dolu přiváděna potrubím do 29 km vzdálených termálních lázní. Dnes tuto slanou vodu využívají také v termálních lázních Watzmann therme přímo v Berchtesgadenu. V solných dolech nás čeká jezero Königssee, Německonejenom povídání o jejich historii, ale také projížďka důlním vozíkem, plavba lodičkou doprovázená světelnými efekty krystalizující soli a pro odvážné je připraven sjezd na skluzavce.

Pozn.: projížďka po jezeře a návštěva Solných dolů není povinná.

 

Orientační program zájezdu

odjezd z Litomyšle okolo 1 hodiny ranní. V dopoledních hodinách výjezd speciálními autobusy na Orlí Hnízdo, poté plavba po jezeře Königssee a na závěr návštěva solného dolu. Návrat do ČR v pozdních nočních hodinách.

 

Vstupné - orientační ceník

Orlí hnízdo - 16 €

Solný důl - 15,00 €

jezero Königssee - 15 €

 

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje

připojištění do zahraničí (lze zajistit v CK za 24 Kč/os./den), vstupné cca 45 €

 

Nástupní místa :

Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady (OMV), Praha, Tábor, České Budějovice;

200 Kč/os.: Lanškroun, Svitavy, Choceň, Chrudim, Jaroměř, Žamberk, Letohrad, Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice.
+ 400 Kč/os.: Náchod, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Opočno, Dobruška, Červený Kostelec, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Havlíčkův Brod, Moravská Třebová, Hlinsko, Polička, Rychnov nad Kněžnou, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč.

 

Přihláška na zájezd

Všeobecné podmínky

 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle: 777 928 872 nebo na info@ckkalla.cz.

Veškerá nabídka leteckých zájezdů

Široká nabídka zimních zájezdů.

CZ dárkový kupón

czkupon